Móda, Krása, Zdraví, Z mého deníčku...

Sport with mobile

11. ledna 2014 v 19:17 | Natali Star |  > Style @ Fashion
Zázraky techniky. Stejně je na jendu stranu i skvělé, jak ta technika stoupá, čím dál více na vyšší pozici. Jak už to tak bývá, ve všem jsou klady i zápory.
Článek se týká sportu. Já osobně miluji sport. Chodím si každý den minimálně na čtvrt hoďky zaběhat. Vždy si na to vyhradím chvilku.! No běhání je náhodou skvělé a jak všude píší, také velice prospěšné a snad nejlepší na rychlé hubnutí?
Takže třeba vám teď díky této aplikaci v mobilu nebude běh připadat až zas tak nudný, fádní.
Ovšem chce to chytrý telefon. A díky takovým telefonům chytrým a nejrůznějším aplikacím, které dokáží trénink udělat zábavným. Tak například aplikace: Zombie Run! Já vím, podle názvu hodně zlváštní, ale tak fantazije v něm...
V té aplikaci je spoustu úkolů, které běžec musí splnit. Jo a rychlost NENÍ VŮBEC DŮLEŽITÁ.
Neživé zombie vás sice pronásledují, ale vždy jen krátko dobu... ;-) Dále tam potom najdete On-line, jakou trasu jste uběhli, kolik kcal jste shodili apod..

Další
Smartphone nahrazuje osobního trenéra. Takže neuděláte ve cvičení žádné chyby. Taky vám tato aplikace doporučí, co můžete udělat pro vaše zlepšení. Je to aplikace Nike + Running . Je určena pro citlivější povahy. Tentokrát v této app se o vaši motivaci starají vaši přátele na sociálních sítích. Protože svůj běh můžete sdílet třeba na facebooku. Aplikace změří uběhnutou trasu, vzdálenost, čas a i rychlost. Při běhání vám stejně tyto hodnoty běhají v uších.
Po doběhnutí do cíle synchronizujete své hodnoty na webu nikeplus.com. Tam si založíte účet a můžete sledovat mapky s úběhlými trasami. A nastavovat nové cíle.. atd..

Aplikace micoach to je na stejný princip. Dále jsou zde také k dispozici kardio tréninky.
Nebo dále Runtastic. Vše je to na stejném principu, akorát u této app zadáte svůj sport (lyžování, horolezectví,běh, procházka,....). Ale tam už jsou pak horší třeba tréninkové plány, ty už se platí zvlášť, jinak je to zdarma.

Je toho prostě spousty, za některé se platí, za některé nedáte ani halíř.
Další aplikace na hubnutí jest třeba FITweb. U této aplikace je nutná registrace a vyplnění údajů o vaši hmotnosti apod..
No a taky něco pro chlapce a to je třeba aplikace Mistr kliků. Tato aplikace počítá kliky dotknutím špičky nostu o mobilní telefon. :-D Zase různé nastavení, na vše si jednoduše příjdete pak sami.

Tak jo, doufám, že se vám třeba podaří najít si nějakou svou aplikaci, která vám bude vyhovovat. :-) Přeji příjemné cvičení a moho úspěchů, pa Natali Star.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama