Móda, Krása, Zdraví, Z mého deníčku...

Leden 2014

Hand cream

29. ledna 2014 v 15:40 | Natali Star |  > Make - up
Chudáci ručičky. Bez nich by se asi málokdo obešel, a proto i o ně s láskou nesmíme zapomínat pečovat.
Proto bych vám tu třeba ráda jeden krémík, který dokážě zregenerovat a potěšit vaše ručičky ihned, chtěla doporučit. Dále je hustý, trošku hůře se vymačkává, ale to chce vzyk. ;)
Dobře se roztírá a příjemně voní, není to žádná vtíravá vůně. Ruce jsou ihned hebké a delší dobu vydrží.
Sežene te ho velice levně a to cca do 100 Kč / 50 ml.
Je to krém od značky NIVEA:

Káva - Coffee

26. ledna 2014 v 15:39 | Natali Star |  > Diary
Právě mi stojí na stole šálek kávy...
Chtěla jsem téma, mám ho mít.
Když se řekne káva, nevím proč, ale vybaví se mi automat a u něho fronta skoro přes celou chodbu naší školy. Né, to zase trochu přeháním..
Ale těch peněz, co jsem už do toho žrouta naházela! Třeba když se zamyslím a spočítám si roční výdaj, tak už bych snad měla novou skříň plnou krásného oblečení!!! Jak neuvěřitelné a přehnané, opět. To bych jinak nebyla jááá.
Stejně koupím si kávu a za 5 min ji mám "vylohněnou". A energie z toho žádná, akroát tak na záchod můžu chodit 2x častějí, než obvykle.
Kofein základ studia..?
Někde jsem slyšela, že do školních automatů nedávají pravý kofein, takže jen nějaké ty náhražky. NO a proč si ho tedy vlastně kupuji? A co vy?? Váš názor by mě možná taky docela dost zajímal.
Já osobně aspoň pro dobrý pocit. Říká se, žena pocitu přece záleží nejvíce. Popíši, jak se cítím, ach ta sugesce: Cítím se po tom daleko živější a probuzená. Jo, pocit je pocit.
Když si dělám kávu doma, jo to je daleko jiný "kafe". To užnemusím mít jen pocit, ale je to pouhý fakt. Popíší, jak se cítím po tomto kafi: Na jednou jakoby se ve mě zmáčkl nějaký knoflík a z toho jsem schopná i běhat maraton! Jo až tak. :-D

A teď taková menší odchylka od témata.....a závěr....
Mám spolužačku, která je zároveń i mou nejlepší kamarádkou a ta po kafi spí. Nechápu to, ale zde je důkaz,žejsme každý úplně jiný. Takže určitě buďte sami sebou. Tak to vidíte, kam až jsem zašla daleko na téma káva.

Wanna

25. ledna 2014 v 11:14 | Natali Star |  > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
"Chtěl bych" není nic, "chci" tvoří divy."
Také "Chtít" znamená MOCI.

Zatraceně pravdivé. Jenomže dost obtížné zrealizovat... Tedy nevím, jak u vás, ale u mě je to obtížné.
Už jsem se setkala s takovými lidimi, kteří díky svému "chci" dokázali nemožné!

Sukně

24. ledna 2014 v 17:39 | Natali Star |  > Style @ Fashion
sdělím vám tu 9 věcí, které jste možná doposud nevěděli o sukni....

1. V pravěku si lidé motali kožešiny kolem pasu a egyptští faraoni se už do sukní zamilovali natolik, že se je nechávali zdobit a to převážně zlatem a drahými kameny.

2. Ve středověku vládl trend suknic, které nosily ženy, ale i muži. Těm usnadňoval takový oblek chození na WC. :D

3. V druhé polovině 16. století se ve Španělsku zrodila dámskká móda upjatých šatů s okružím, těsným, do špičky vybíhajícím živůtkem a hladkoui sukní. Takže prostě ve spodní části sukně měli obruče ze dřeva nebo z kovu.. Určitě znáte, no v dnešní době by jsme se s tím nevešli do dvěří...

4. Barokní sukni představili poprvé na francouzském dvoře. Byla barevná a měa zvonovitý tvar a hlavně zrušila krinolíny (viz. 3 bod). Také se v této době sukně vrstvili a do minimálně dvě přes sebe. Takový odvážnější dámy si oblékly klidně až devět vrstev!

5. V roce 1718 se v jednom pařížském divadle objevila dáma anádherně zdobenou, ovšem dost nepraktickou sukní, kterou ještě nafukovala konstrukce! Dáma upotala veškerou pozornost kudy prošla a není divu....
Takže obruče do skuní neboli tzv. krinolína se vrátila opět a nabrala svého vrcholu. Ženy tedy začali nosit obručové sukně a vůbec jim nevadilo, že se v tom nedá vůbec sedět natož chodit. Do dvěří chodili bokem a pro jízdy kočárem vymysleli speciální skládací krinolínu. No hrůza...?

6. Ve dvacátem století sahaly sukně ještě po kotníky, ale každým rokem se skracovala a skracovala, takže o 5 let později už stěží zakrývaly kolena. Za druhé svět. války frčí pro změnu úzká sukně s jedním či dvěma sklady, sahající po kolena.

7. Padesátá léta zase přála sukni široké, nabírané a se spodničkami. Věta: "Ženám je vstup do recepce povolen pouze v skuni!" Tak na takovou větu jste ještě mohli narazit v šedesátých letech v některých hotelech, nu.

8. Jedna návrhářta Mary Quant prohlásila: " Žena je tak mladá, jak stará jsou její kolena."
A rozhodla se, že je ukáže všem. Sukni ustřiženou do půli stehen předvedla světu v roce 1965. A rozpoutala mánii. Nevyrazi tehdy v mini znamenalo totálně se znemožnit.

9. Sukni proslavila i kultovní scéna Marilyn Monroe ve filmu Slaměný vdovec. Hvězda stojí nad větrákem metra a průvan jí zvedá sukni. Mimochodem, přesně tyhle šaty se nedávno na hollywoodské aukci vydražily za 78 mil. Kč!!!


Zázračná Noc

21. ledna 2014 v 15:54 | Natali Star |  > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Je tma, je ticho. Protože jsem v podkroví celkem dobře slyším sem tam nějaké to auto projet. Občas zaštěká pes od souseda. Je to plemeno husky. Někdy i zavije a to na mě působí trochu až strašidelně.
Pak se raději otočím ke stěně, přikryji až po hlavu peřinou a zahalí mě úplná tma. Ukládám se ke spánku. Tedy právě v tento čas je čas na přemášlení, promítání celého dnešního dne. Usínám...
Víte noc je vlastně bezvadná část dne a možná, že i ta nejlepší část! Opravdu je to až fascinující... Mno aspoň pro mě.
V této chvíli se odehrává spousty věcí, které by se za denního světla neděly. Je to tak.
Zde menší vysvětlení: Když si vezmu příklad ze sebe, tak třeba daleko méně se stydím. Řeknu a napadají mě věci, které bych ve dne, za denního světla, neřekla a už vůbec neudělala. V podstatě v tu noc se daleko více odvážu. Vlastně jsem to já a zárove%n to já nejsem. Až se toho děsím. Někdy mám z toho pocit, jako bych byla snad dvojí osobnost... Neznáte takový pocit??

Ale samotná noc je velice prospěšná pro náš organismus. Část dne, kdy si nejvíce a hlavně v klidu odpočinem a nabereme síly do dalšího dne. Do dalšího dne, kdy si, když budete chtít, můžete udělat třeba ten nejvýznamnější, nejkrásnější den ve svém životě. Vaše rozhodnutí, vaše volba.
Chtěla bych tím říct, že je dobré chodit spát hlavně v noci a ve dve žít a přožívat svůj život! Jenomže já ten příklad také zrovna moc nejsem... Je takhle víkend a vše se jaksi otočí.. :3
Taková noc je prostě parádní zpřestření a oživení čelého dne.
Co vy? Jak noc a vy spolu kamarádíte?

Worse -> Better?!

17. ledna 2014 v 13:33 | Natali Star |  > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Většinou vždy buď raději připraven na nejhorší, pak budeš překvapen pouze pozitivně.

Jak vystihující!

Night Balzam

12. ledna 2014 v 18:21 | Natali Star |  > Make - up
Pro někoho možná úplná novinka na trhu.
Co můžu doporučit.
ARTDECO (Lash Power Night Repair)
Tento balzám na prodloužení vašich řas. Sice pouhých 8 ml, ale dokáže divy a i tu nějakou chvilku vydrží. Jde o noční balzám. Aplikujte na noc po odlíčení řas podobným způsobem jako řasenku, nechte celou noc působit. Takže zatím co vy budete krásně spinkat on se bude starat o vaše řasy.
Jasné účinky - prodlouží a posilní vaše řasy a také podporuje jejich růst.
Cena se pohybuje kolem 300 - 400 Kč


Prodám!!

12. ledna 2014 v 12:18 | Natali Star
Ahojte, prodám iphone 3GS, za svělou cenu ve svělém stavu. Koupený od jedné holčiny, ale bohužel mi nevyhovuje jeho "styl". O více informací mi napiš na e-mail: nataliehromadkova@seznam.cz

Sport with mobile

11. ledna 2014 v 19:17 | Natali Star |  > Style @ Fashion
Zázraky techniky. Stejně je na jendu stranu i skvělé, jak ta technika stoupá, čím dál více na vyšší pozici. Jak už to tak bývá, ve všem jsou klady i zápory.
Článek se týká sportu. Já osobně miluji sport. Chodím si každý den minimálně na čtvrt hoďky zaběhat. Vždy si na to vyhradím chvilku.! No běhání je náhodou skvělé a jak všude píší, také velice prospěšné a snad nejlepší na rychlé hubnutí?
Takže třeba vám teď díky této aplikaci v mobilu nebude běh připadat až zas tak nudný, fádní.
Ovšem chce to chytrý telefon. A díky takovým telefonům chytrým a nejrůznějším aplikacím, které dokáží trénink udělat zábavným. Tak například aplikace: Zombie Run! Já vím, podle názvu hodně zlváštní, ale tak fantazije v něm...
V té aplikaci je spoustu úkolů, které běžec musí splnit. Jo a rychlost NENÍ VŮBEC DŮLEŽITÁ.
Neživé zombie vás sice pronásledují, ale vždy jen krátko dobu... ;-) Dále tam potom najdete On-line, jakou trasu jste uběhli, kolik kcal jste shodili apod..

Další
Smartphone nahrazuje osobního trenéra. Takže neuděláte ve cvičení žádné chyby. Taky vám tato aplikace doporučí, co můžete udělat pro vaše zlepšení. Je to aplikace Nike + Running . Je určena pro citlivější povahy. Tentokrát v této app se o vaši motivaci starají vaši přátele na sociálních sítích. Protože svůj běh můžete sdílet třeba na facebooku. Aplikace změří uběhnutou trasu, vzdálenost, čas a i rychlost. Při běhání vám stejně tyto hodnoty běhají v uších.
Po doběhnutí do cíle synchronizujete své hodnoty na webu nikeplus.com. Tam si založíte účet a můžete sledovat mapky s úběhlými trasami. A nastavovat nové cíle.. atd..

Aplikace micoach to je na stejný princip. Dále jsou zde také k dispozici kardio tréninky.
Nebo dále Runtastic. Vše je to na stejném principu, akorát u této app zadáte svůj sport (lyžování, horolezectví,běh, procházka,....). Ale tam už jsou pak horší třeba tréninkové plány, ty už se platí zvlášť, jinak je to zdarma.

Je toho prostě spousty, za některé se platí, za některé nedáte ani halíř.
Další aplikace na hubnutí jest třeba FITweb. U této aplikace je nutná registrace a vyplnění údajů o vaši hmotnosti apod..
No a taky něco pro chlapce a to je třeba aplikace Mistr kliků. Tato aplikace počítá kliky dotknutím špičky nostu o mobilní telefon. :-D Zase různé nastavení, na vše si jednoduše příjdete pak sami.

Tak jo, doufám, že se vám třeba podaří najít si nějakou svou aplikaci, která vám bude vyhovovat. :-) Přeji příjemné cvičení a moho úspěchů, pa Natali Star.

Psycho-logie

10. ledna 2014 v 20:23 | Natali Star |  > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Krásné je to téma. Skoro, řekla bych, že mé oblíbené. Ale bohužel hodně obsáhlé téma, protože vlastně ve všem a všude kolem náš je psychologie.
Je to pro mě dost fascinující a zajímavá věda. Baví mě neustále něco koumat. A hlavně, co se týče v psychologii chování člověka a veškeré jeho vztahy k něčemu, ať už hmotnému, či nehmotnému. Je to věda, která vás může úplně změnit, klidně i jenom ovlivnit.
Minimálně jednou měsíčně, podle času, chodím do knihovny, kde zabrouzdám do přihrádek právě o psychologii. Nejvíce si ale vybírám knihy, které se týkají duševního vývoje člověka. Dokonce jsem přemýšlela i nad tím, jít na vysokoku školu, která se zabývá tématicky o psychologii. Ráda pomáhám druhým, když jsou v nouzi, ovšem se vším všudy, tím myslím, ať už se ke mě zachovali, jak zachovali...
Pak třeba mám problémy já sama se sebou občas. Občas mě pochytnou takové depky, že to není ani možné, mám problémy se stresem, moc vše řeším apod.. Mám malé seběvědomí. A je toho daleko více. Ale myslím, že nejsem sama.. Taky v pár knížkách jsou vždy situace od běžných lidí, čili z reality, jak je vidět problémy s psychologí ať už jakou koliv, má snad každý..
Takže třeba díky těm to knichám, jsem se naučila trošku lépe komunikovat a méně se bát.. Doporučuji.... Ale chce to číst v klidu a opravdu si ten čas na to najít. :-)
A je toho, jak říkám stále dokola mnoho!
Vemte si třeba psychologii naší vlády... Co se děje v poslanecke sněmovně, ty vztahy hádky a spousty neslušnosti. Já bych to asi dále nerozvíjela.. Akorát to na mě z psychologického hlediska působí negativně. Takže asi takto a také vím, že vás nebaví moc číst dlouhé články.

Kdyby jse měli jaké koliv dotazy pište pod článek. Přeji den plný úsměvu, Pá :-)