Móda, Krása, Zdraví, Z mého deníčku...

Pleťové masky z domácích surovin /3

22. prosince 2013 v 19:58 | Natali Star |  > Make - up
c) PM pro všechny typy pleti

OKURKOVÁ
Nasrouhanou okurku nanes přímo na obličej. ;-)


ŽLOUTKOVÁ S MRKVÍ
Z jednoho žloutku a olivového oleje si připrav majonézu (šleháním), po kapkách pidej šťávu z roztrouhané mrkve. Pak nanes na obličej a krk a nech působit asi 15 min.


OVOCNÁ NEBO ZELENINOVÁ S BÍLKEM
Z bílku ušlehej tuhý snih a přidej dvě lžíce jemně rozstrouhané nebo rozmixované čerstvé zeleniny nebo ovoce. Samozřejmě zase nanes na obličej a krk, zakryj gázou nebo papírovým ubrouskem, kapesníkem, aby hmota nestekla a nech působit asi tak 20 min. Můžeš třeba použít okurku, jahody, pomeranč, banán apod... ;)


OVOCNÁ NEBO ZELENINOVÁ PRO OSVĚŽENÍ PLETI
Jakýkoli druh ovoce ne zeleniny rozmačkej a nanes na svůj xichtík. ;) Nech působit cca 15 minutek. Pak opláchni vodou.


CITRONOVÁ
Koho baví i trochu experimentovat...tuto doporučuji.
Mléko, citronovou dřeň a pšeničnou mouku smíchej na kaši. Nanes a nech zaschnout. Po 20 min. opláchni výluhem z heřmánku. (50g/ 0,5 l vody)


TVAROHOVÁ S MEDEM A ŠŤÁVOU
2 lžíce tvarohu smíchej s 1 lžící medu a lžící šťávy z mrkve nebo ovoce. Potom nanes na obličej a třeba taky ten krk a nech cca zase 20 minut působit. Poté opláchni vlažnou H2O.


BANÁNOVÁ
Spíš stačí menší banán a ten rozmačkej vidličkou na kaši, nanes na obličej, můžeš i na krk a nech 10 minutek působiti. Smývej H2O.


Tak to by bylo na téma plětové masky z domácích surovin odemě vše. Touto třetí a poslední kapitolou jsem toto téma uzavřela. Tak pápá a kdyby jste s čím koliv měli problém stačí se ozvat na můj e-mail: nataliehromadkova@seznam.cz (Určitě odepíší!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věnuješ se nějakému sportu?

Ano
Ne
Občas, dle času

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama