Móda, Krása, Zdraví, Z mého deníčku...

Hair in Summer

12. prosince 2013 v 17:57 | Natali Star |  > Make - up
Po takové snad kratší době zase píši článek. No dříve to nešlo, protože mi vůbec nešli psát články!! Tak jsem se rychle obrátila na stránku blog.cz a poslala jim e-mail. Asi po dvou dnech mi tedy odepsali, že se omlouvají, prý je to nejspíše tím ,že tu cosi opravují a měla bych využít jinačího prohlížeče. Tak jsem si tedy stáhla Mozillu a jde to. No hrůůůza tady...!

Ale teď už z5 k tématu tohoto článku....
Určitě se teď celkem divíte, proč tu sepisuji nějaké odstavce na téma Vlasy v Létě, když je za dveřmi ZIMA! ale mám pro to jednoduché vysvětlení..
A to takové, že jak jsem si tak brouzdala ve svých starých záložkách na netu a najednou mi vyjel tento článek, který se týká značky L´Oreal Paris (kondocionéry, šampóny, prostě veškerá kosmetika..) a jindy bych se k tomu 100% nedokopala.!Smějící se

Jak už jsem zmiňovala, článek se tedy bude týkat, toho, jak vlastně pečovat a chránit vlasy před sluncem se známou značkou L´Oreal Paris.
Tak jak se připravujete na léto vy sami, tzn. nosíte méně oblečení - chodíte se koupat, zdůvodu tepla, dále opalovat a k tomu potřebujete právě tyto přípravky od př. značky L´Oreal Paris. Ale títmto vším bych vám hlavně chtěla říct, že nesmíte zapomínat ani na své VLÁSKY. Ty totiž trpí asi ze všeho nejvíce.
Proto vám mohu doporučit právě kondicionér, šampón a prej proti UVB/ UVA záření.


Díky obsahu různých posilujících a obraných vitamínů v šamponu, vaše vlasy budou chráněny po celý den. Zároveň je posilní a učiní tak odolnějšími právě vůči záření UVA, UVB. Chrání vaše vlasy až do 450 stupňů. Také prý by mělo zacelit vlákna poškozených a suchých vlásků.
Jo hlavně myslím, že uričtě nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud použijete všechny tři výrobky.
Cena se pohybuje: 100 - 200 Kč za výrobek.
Přeji hezký den.
Natali Star
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama