Móda, Krása, Zdraví, Z mého deníčku...

Listopad 2013

Rosa

10. listopadu 2013 v 14:40 | Natali Star |  > Diary
Je víkend a zase rychle utekl. Zase je ta otravná a deprimující neděle! Taky ji nemáte tak rádi, jako já?
Nejhorší na té neděli je asi to odpoledne, to se tak táhne a člověk neví, co má vlastně dělat...? A aby nemyslel na to, co bude druhý den, musí se něčím přece zabavit. Zvolila jsem kreslení.
A vzniklo..:

Láska

9. listopadu 2013 v 20:56 | Natali Star |  > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Láska k pěnezům, láska k materiálním věcem, láska k sobě samému, láska k druhým..
Láska, která lidstvo ničí i spojuje. Láska, která utváří rodinu, ale může být i záhubou přátelství. Je to nejsilnější lidský cit, který nás žene k obětování čehokoli, jen abychom ji získali, a když už ji máme, abychom si ji udrželi. Dohání lidi k zabíjení, vraždám i sebevraždám. Nejsou to jenom růže, bonboniéry a dárky. Je to součást našeho život a našeho bytí vůbec, něco v co věříme... Láska vlastně dotváří i mění naší osobnost.S láskou zvládneme cokoli. "Bez ní jsme ničím..."


Garden Bridge in London?

8. listopadu 2013 v 17:20 | Natali Star |  > Diary
Včera jsem na internetu shlédla jeden článek, anglický článek. Jak jste mohl shlédnout kdokoli z vás. ;-) Zaujal mě také z toho důvodu, protože jsem na zahradnické škole. Tudíž vám asi muselo právě teď dojít, že se to týká nějakých rostlin, přírody a pod.. Já jen potvrdím, že ano, týká. Smějící se
Jedná se o most, který by měl propojit dvě strany Londýnu přes řeku Temži. Tento návrh zpracoval velice uznávaný,zkušený "návrhář" Thomas Heatherwick. Má také ateliér a poskytl ho v roce 2012 v Londýně na Olympijských hrách. TÍmto návrhem by chtěl městu jenom přispět, přilepšit. Dobrý pán, že ? Usmívající se V roce 2016 by jste se na něho už mohli přijít podívat.

Tento most by měl sloužit k rekreaci, odpočinku, sportu a jiné... No prostě měli by jste se cítit, jako by jste byli úplně mimo město někde v přírodě nebo ještě jinak v ráji! Myslím, že než tento most přejdete, tak uběhne celý den. ;)
U každé nohy toho mostu by měl být takový větší plac, něco jako "kruhák". Měli by tam být prsotory na sezení. Veškeré rostliny, které znáte. Místní londýnští obyvatelé asi moc ne, čili pro ně to může být veliká novinka. Určitě by měl sloužit i v noci, krásně podsvícený.Myslím, že toto není vůbec špatný nápad. Jen podle mě, velice náročný na údržbu (zálivka, odplevelování, čistota,...). Tento most by měl být uričtě min. 3 pravidelné zahradniky. Je také velice těžké udržovat stromy. Některé mohou být hluboce kořenící. No asi proto je ten most právě takového tvaru. No to je můj názor. Každopádně, jak jsem řekla, není to vbůec špatný nápad.
Škoda, že třeba náš stát by nemohl něco takového navrhnout. Třeba taková Praha, tam by se něco takového šiklo ne? Ale co by jsme si povídali...My jsme přece ČR a co teprve finance..? Smějící seMrkající
JAKÝ NÁZOR MÁTE VY?!!

Planetární stezka

4. listopadu 2013 v 18:41 | Natali Star |  > Diary
Sobotní odpoledne...
Protože mě zase pochytla taková ta podzimní depka. Hned jsem na ni začala reagovat, protože už mě to vážně rozčilovalo sedět doma u PC a nic nedělat. Venku bylo krásně! Tak tedy jsem vzala phone a zavolala mé nejdražší a šli jsme se projít. Usmívající se
Šli jsme naši známou planetární stezku. http://www.planetarnistezka.cz/ Která už je stará, tak 9 let minimálně. A dlouhá je asi 6 km.
Jdeme, jdeme. Příroda vážně krásná.. A to sluníčko to tomu dodává vše krásné a hlavně nám Energii.

Jdeme dále, vylezeme na krásnou louku, kde je sotva vidět cesta a podél ní z obou stran ohradník. Na jedné straně krávy a na druhé ovce??.. Člověk by nevěděl, kam se má podívat dříve.

" Co to slyším, nějaké chorchtání, né?" Né se ti zase jenom něco zdá, chrochtá ti asi v hlavě." Pokračujeme v cestě. Najednou vydíme, jak se na nás řítí dvě prasata! Ještě ,že tam byl ohradník, ale stejně já jsem teda určitě měla docela nahnáno. Chrochtali na nás, šli jakoby s námi podél ohradníku. Když jsme se zastavili, zastavili se také a začali nám pózovat, a tak mi to nedalo a vyfotila jsem si je. Páč to se jentak nevidá.


Jsme skoro u předposlední planety, kdežto náhle zabloudíme... Nevzali jsme si s sebou ani to pití! Šli jsme lesem, nikde žádné značení!! Jdeme před ty nějaký kopce, hory, doly a já nevím co vše.
Cesta nekonečná. Říkáme " sakra, tak si to zkrátíme snad přes les, ne?" ale vzdali jsme to. Má drahá říkala, že si přes les neriskne, to víte, my ty ženský přece..., špatná orientace. Mrkající Jako neříkám, že u každé, ale tak byli jsme jenom dvě a úplně sami, takže asi tak. Smějící se
Šli jsme pořád po cestě. Potkávali jsme sem tam nějakého cyklistu, nějaké to auto a stejně nám nikho nepomohl, nezastavil. A než jsme stihli něco ze sebe vymáčknout, tak už byli pryč... Smějící se Ta cesta byla prostě nekonečná, bavili jsme se, smáli, dělali kravinky... Líbající Pohoda, úplně vyčerpáni jsme se dostali na hlavní silnici, ani nevědomě vlastně jak, páč jsme povídali a to cesta ubíhá tak, že skoro nevnímáte okolí a ani to, že vlastně jdete po svejch drahocenejch nožičkách. Vždyť to znáte. Horší by bylo, kdyby jsme šli každá sama, to by cesta neubíhala a jenom by jsme přemýšleli, nad tím, jak nás vše bolí a trpíme... Silnice, kde každé auto lítá minimálně 100km rychlostí!!! Ale co, pár jich na nás dokonce zatroubilo, ale né a né nikdo zastavit. Protože tu silni jsme obě moc dobře znali, tak pěkně posvejch další asi 5 km domů! Ale aspoň jsme věděli, kde se vlastně nacházíme. :-))) Takže statečně, i když tedy ještě jednou zmíním, velice vyčerpaní jsme zdraví došli domů! No nezapomenutelný zážitky. Prostě dvě "blondsky"? :-*


Aktuálně

2. listopadu 2013 v 9:47 | Natali Star |  > Style @ Fashion
Takže s podzimem přicházejí slevy! Využijte toho!
Udělala jsem pro vás takový menší přehled..
Samozřejmě, že nejsou slevy jen v těchto obchodech, ale i jiných..Mrkající
Takže přeji příjemné nakupování.

* Doporučuji navštívit obchod TAKKO - SLEVY 50% !!


Sleva i v obchodě S.A.M


Bonprix - Sale 50%Shopping in October

2. listopadu 2013 v 9:30 | Natali Star
Je podzim a myslím, že je na čase zase trochu obnovit šatník. Proto jsme se kamarádkami rozhodli, že si uděláme výlet - směr city and shops. Na víc jsou prázdniny,takže lepší využítí času snad ani neznám. Středa se nám tedy vyvedla. Pořídila jsem si dokonce i pár kousků.

Tmavě zelná mikča NY - cca 259 Kč

Černé průhledné tílko (Calliope) -Terranova - cca do 200 Kč (179Kč)Lodičky - Skoro zadarmo =P (200 Kč) H&M - odkoupené od jedné slečny


Foto na postavě: