Móda, Krása, Zdraví, Z mého deníčku...

Říjen 2013

PRODÁM

30. října 2013 v 16:30 | Natali Star
Holky prodám Modrý kabátek značky: Helena Bedrnová,velikost: L - 40, PC: 3550 Kč, nošený 3x, kupovaný minulou zimu. Změnila jsem barvu vlasů, takže už se ke mě nehodí, proto prodávám! A PRODÁM ZA POUHÝCH 2200 Kč! I spoštovným!!
Zájemci pište do komnetářů, či na můj e-mail: nataliehromadkova@seznam.cz

Podzimní líčení

29. října 2013 v 10:47 | Natali Star |  > Make - up
A máme tu podzim a s ním nesmíme zapomenout také na líčení. V létě jsme se moc nelíčili, páč jsme byli věčně ve vodě nebo sluníčko stejně dělalo svéé....(make-up šel dolů). Je to tak?
Takže jsem vám tu připravila pár svých rad a inspirací. Pak už je na vás jestli toho využijete, či alespoň vyzkoušíte...Mrkající
Já osobně bych na podzim zvolila docela pestré líčení, vždyť i sama příroda je celkem pestrá (sbarvení listí).

Part One
"Yellow and Orange"


Postup: Nejprve jsem si namalovala celé horní víčko oranžovým stínem, nezapoměla jsem mírně přetáhnout na spodní část oka tzn. spodní víčko. Je úplně jedno jakou značku očních stínů použijete. ;) Poté jsem si udělala přibližně do půlky oka černou linku na horním víčku a pak jsem pokračovala žlutými stíny a překryla mírně i černou linku, aby to správě napojovalo a táhla až na kraj oka viz. foto. Na konec jsem zvolila řasenku Avon (superSHOCK 10ml, 189Kč).Part Two
"Green Shadow"

Postup: Prvně jsem si nalíčila celé horní víčko hnědými stíny, dále jsem použila světlounce zelené a smíchala je s hnědými. Se zelenými jsem spíše malovala z venčí očního víčka a horní část viz. foto. Opět jsem na konec použila řasenku od Avonu (superSHOCK 10 ml, 189Kč)

Pět růží

28. října 2013 v 20:30 | Natali Star |  > Diary
Celý ten týden byl pro mě takový, jako by vlastně nebyl. Pořád jsem dělala jednu a tu samou práci, páč jsem byla na praxi. Tudíž jsem to musela nějak překousnout, vlastně nic jiného mi nezbylo, ale co aspoň mám zase nějaké ty zkušenosti na víc. Mrkající
Také jsme tam dělali s růžema - odtrnovávali jsme je. Říkali jsme si tak s kamarádkou, týjo kdybych takové růže dostala.. Nebo kdyby aspoň jednu.. Náš poslední páteční den se blíží ke konci. Paní nám rozdala poslední práci opět odtrnování růží a pak jenom dodala: Každá si vezmete a zabalíte 5 růží. Ostali jsme koukat, usmáli jsme se na sebe a poděkovali. No to by jste něvěřili, jakou mě těch 5 růží udělalo radost. Usmívající seNevím, ale troufám si říct, že snad za celý ten týden mě to asi nejvíce potěšilo. Dostala jsem jakoby znovu chuť žit (když to přeženu). Protože já osobně růže mám moc ráda...!
A jak vy?? Kterou kytičku máte nejraději?
Jojo kytičky dělají divy. Asi už konečně začínám chápat, proč lidi tak často navštěvují květinářství... Usmívající se
No a také tím to bych vám chtěla říct, užívejte si každou chviličku v životě, v každé maličkosti si najděte něco pozitivního!!!

Zde je fotečka:


Volby!!!!

28. října 2013 v 10:04 | Natali Star |  > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Tak kde bych měla začít... Asi tu.., že mi je teprve17 let, takže ještě nemusím volit a jsem za to tak nějak jedině ráda, tím pádem vlastně toto téma jde tak malinko mimo mě. Takže moje pocity a vše, co tak slýchám kolem sebe.
Jenomže problém je tu, že čím jsem starší, tak si více uvědomuji a také už přemýšlím a zamýšlím se nad tím, jak to v životě chodí a s tím se potýkají i naše slavné Volby! Hodně lidí se mě ptá, koho bych třeba volila a tak.. Jenomže já tak nějak malinko nemám tušení no.. a tak vždy odpovím, že je mi to jedno a že mi tedy ještě není 18 let - volit nemusím..
A tak můj názor je takový a prostý: Je úplně jedno, kdo tam vlastně bude, stejně si "tam" každý bude dělat věcičky hlavně pro sebe a ostatní jim jsou tak nějak u zadečku..Mám jenom pocit, že si vůbec neuvědomují, že jsme tu ještě mi lidi..Ale asi každý kdo by měl moc, tak by si stál v první řadě pro svůj prospěch a pak až ti ostatní.. Já nevím..Nebo snad ne, proč ?? A vůbec jaký názor na to máte vy? Podle mě jsou to všichni lháři a podvodníci svým způsobem. Je to tak a jinak to nejspíš ani nebude. Moc bych si přála, aby se třeba v ČR změnilo živobytí a ti slavní politici si malinko uvědomili, že jsme také lidé stejně jako oni, a že z něčeho také potřebujeme žít, ale jak říkám, to se asi jen tak nestane. Mám jenom pocit, že český stát jde tak malinko ke konci, či už vážně nevím, jak to nazvat. Mám z toho akorát nervy, když nad tím musím přemýšlet. Jednoduše občas jsem hrdá na to,že jsem Čech, ale někdy ?? Někdy bych nejradši dělala, že jsem cizinec. No tak uvidíme, co se bude dít dál.. Radši nečekat nic dobrého, či lepšího!?? Jinak teď stále ještě nebudu řešit a myslet na to, co se ve světe děje. Budu užívat toho, že mi ještě není 18 a nemám tolik povinností. Takže takové volobičky proplují zlehoulinka mimo mě..
Váš názor?
A ještě chci říct jednu věc, nezapomeňte na úsměv a páUsmívající se vaše Natali Star.


Výlet do Paříže

27. října 2013 v 16:04 | Natali En Star |  > Diary
Dlouho jsem tu nic nepsala...A abych to shrnula prostě a jednoduše, přiznávám, neudělala jsem si čas a lenost mě přemohla, tudíš, proto tu nepřibyl žádný článek. Ale pozor, jsem odhodlána vše dát zase do pořádku. Usmívající se
Začala bych asi týdenním výletem do Paříže!!
Můj jediněčný a nezapomenutelný výlet! I když docela náročný -> STÁLO TO ZA TO!
Zde pár foteček, které jsem nafotila:

Hned první den jsme navšivili Eiffelovu vež! A to si myslím, že se musí vybavit každýmu, když se řekne Paříž! A nebo snad ne?


Klasická no toto ještě MENŠÍ dopravní zácpa na silnicích. Neustále na sebe troubí, jako když nevědí, kde se má jezdit. :D Takže jsem se jim trochu i smála.. Protože vážně si každý jezdil, jak se mu zlíbí. ;D (JInak je to pohled od kostela na hl. náměstí. Na náměstí jsou velice luxusní byty, kde bydlí, jen ti, co si to mohou opravdu dovolit...


Tu můžete vidět mě ještě pod věží. ;)Během celého týdne jsme se zastavili v také velice známém muzeum Louvre. Na můj vkus z rakového pohledu, jak můžete vidět na fotografii je to asi nejhezčí na celém Louvru. Ve vnitř nic moc zajímavého, snad jen obraz Mona Lisa.Asi v 7 hodin večer, poslední den v pátek jsme měli projížďku lodí, kde jsme mohli vidět krásně nasvícenou vežičku! No až snad vzrušující to pocit byl... Byla jsem unešená a nechtělo se mi tomu vůbec uvěřit.. A také nesmím zmínit, že asi tak na 5 min začala krásně blikat, jako nějaký vánoční stromeček a všichni lidé na té lodi začali tleskat a pískat. Prostě úžasná atmosféra.Tak a to by tak stručně asi stačilo. Možná ještě některý příští článek dodám více fotek. Usmívající se Jo a určitě doporučuji výlet do Paříže! Vážně to stojí za to. A taky jsem si říkala, že se tam snad přestěhuji! Je tam krásně. Teda ovšem pokud by vám nevadilo všude tolik lidiček. S vyplazeným jazykem

Tinie Tempah

13. října 2013 v 13:39 > Diary
http://www.youtube.com/watch?v=aQQ_dipczlY
http://youtu.be/aQQ_dipczlY
Parádní song. ;)

Lay down your head, you're not alone
Anywhere you go, I follow
We are the children of the sun
That's all you need to know