Móda, Krása, Zdraví, Z mého deníčku...

Prosinec 2011

Láska

30. prosince 2011 v 19:03 > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Kdyby na zemi vládla láska, nepotřebovali bychom žádné zákony.

"faith"

28. prosince 2011 v 17:03 > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Věř, že dokážeš a DOKÁŽEŠ...Je to neuvěřitelný, ale pravdivý =P ..(Vím svoje ;))

Vánoce

24. prosince 2011 v 19:55 > Diary
Moji milí čtenáři...Všem přeji Šťastné a Veselé! Hodně dárků pod stromečkem! Taky hodně úspěchu, štěstí, lásky v novém roce! Usmívající se

Make-up

22. prosince 2011 v 17:35 > Make - up
Já osobně ho moc nepoužívám, nevím.. příjde mi to takový nepřirozený. Když už ho teda použiju, tak jsou to třeba akce s přáteli, zábavy apod.
Podle mě dost rozšířená metoda líčení. Dočetla jsem se, že tento kosmetický přípravek byste rozhodně měli používat, protože chrání vaší pleť před vnějšími vlivy. :)
Make - up -> Vy si pod tímto pojmem uričtě představujete krém v podobě vaší barvě pleti, který zakryje všechny vaše nedostatky na tváři (i jinde). Jo je to pravda, ale nesmí se to přehánět. :) Asi víte, jak některý holky mají toho na sobě "tunu" a rozhodně to není hezký a už vůbec né přirozený. A pak si o sobě myslí, kdo ví co (jak nejsou krásný atd.). :/
Bohužel v obchodech jich je mnoho druhů a tak některé ženy, dívky si vyberou ten špatný a potom je to hodně vidět a může to působyt i nějakou vyrážku. Jaký na to máte názor? Ale můžu Vám dám jednu radu (určitě už ste to někde slyšeli a nebo to dokonce máte také vyzkoušený) , ale kdo né a pokud chcete, můžete se podle ní zařídit ;). Skuste zajít do jaké koliv "drogérky" a nechte si tam od nich poradit. :D :)) Uričtě Vám rádi poradí a najde se nějaký Make-up přímo pro Vás. :)
Mám to vyzkoušený. A rozhodně si nemůžu stežovat! ;)

Sukně s peříčky

22. prosince 2011 v 12:04 > Style @ Fashion
Podzim - zimní móda letošního roku 2011.
Naše nohy letošní podzim a zimu dostaly luxusní upgrade. Dopřejte svému šatníku WOW efekt, kterého dosáhnete jedině s perfektní minisukní z jemného pštrosího peří. Je dokonalá na party a plesovou sezonu, která právě začíná. Ale nikdo neřekl, že ji máme nosit pouze ve večerních hodinách. Pokud ji chytře zkombinujete se subtilními doplňky a neutrální paletou barev, můžete ji hrdě předvést i v práci. Až den pohltí tma, neschovávejte hlavu do písku. Naopak. Sukni ještě víc zvýrazněte zářivými doplňky a ultravysokými podpatky. A vylétněte do společnosti!

"Můj první věnec"

22. prosince 2011 v 11:01 > Diary
PŘED

...Pak už zbývalo jenom dozdobit a
HOTOVO!


Tento výrobek, (který pak použili na prodej na Vánoční výstavu v Litomyšli na zahradnické škole) mě trval asi dvě hodiny. Sice už jsem měla korpus (ze slámy) připravený, ale stejně..jako ono skuste si lepit ty bukvice a tu kůru :).... Byla to moje první praxe, co se týká "lepených věnců". Co na to říkáte ? :)"O"

22. prosince 2011 v 10:41
Proč mají muži nohy do O?
Protože nepodstatné věci se dávají do závorek. Usmívající se

Men

21. prosince 2011 v 21:47
Jaký je rozdíl mezi paprikou a mužským?
Žádný - oba dva jsou dutý a plný semen.
Smějící se


Srdce

21. prosince 2011 v 20:59 > Stále věřím v lásku, věrnost a upřímnost.
Beauty lies within the heart...*_*